Specjalizujemy się w produkcji krótkich form wideo. Oferujemy kompletny zakres usług, związanych z realizacją filmu. Na potrzeby naszych klientów opracowujemy koncepcje,  który najbardziej odpowiadają ich potrzebom. Tworzymy teledyski, reklamy, filmy produktowe oraz relacje z eventów. 

Teledyski
Tworzymy klipy, które najlepiej oddają charakter i styl Twojej muzyki. Zwróć na siebie uwagę i wypromuj swoją twórczość za pomocą oryginalnego wideo. 

Filmy wizerunkowe
Przedstaw siebie lub swoją firmę w najlepszym świetle. Pokaż innym czym się zajmujesz i jak wyróżniasz się na tle konkurencji.

Reklamy
Dobra promocja to przede wszystkim pomysł. Tworzymy koncepcje w nietuzinkowy sposób oddające idee, które chcesz promować. 

Filmy produktowe
Posiadasz produkt, usługę lub technologię, która czeka by przedstawić ją światu? Wideo to najlepszy sposób w jaki możesz to zrobić.  

Film eventowy
Każde wydarzenie ma swój niepowtarzalny klimat. Dbamy o to by nasze relacje odzwierciedlały to co najistotniejsze i najciekawsze. 

Montaż / postprodukcja  
Posiadasz materiał wideo, który wymaga profesjonalnej obróbki? Wyprostujemy kadry, nadamy odpowiednią kolorystykę, zaproponujemy muzykę i nadamy styl przesłanym przez Państwa nagraniom.